SEO optimizacija

SEO optimizacija ir optimizavimas paieškos sistemoms pagal 5 raktažodžius!

 


 

 SEO optimizavimas
SEO optimizacija susideda iš kelių pagrindinių etapų, kuriuos mes atliekame teikdami seo paslaugas

 

  Optimizavimas paieškos sistemoms (SEO) atliekamas tam, kad Jūsų interneto svetainė būtų randama organiniuose (natūraliuose, o ne apmokamuose) paieškos rezultatų puslapiuose, top 10 pozicijose.    Kuo aukštesnėje pozicijoje Jūsų interneto svetainė randama, tuo daugiau lantytojų ją aplanko. Kuo daugiau lankytojų – tuo daugiau pardavimų.

 

  SEO optimizacija gali įtakoti skirtingus paieškos sistemų veiksmus. Tai reiškia, jei optimizavimas paieškos sistemoms atliktas profesionaliai, gali būti randamas įvariaus pobūdžio turinys esantis optimizuotoje interneto svetainėje, kaip nuotraukos ar video medžiaga.

 

  Įsivaizduokime, kad ieškome įmonių kas užsiima namų projektų rengimu ir į paieškos laukelį įvedame užklausą „namo projektas“. Štai kokius rezultatus matome:

 

seo optimizacija

 

Kaip matote, paieškos rezultatuose taip pat pateiktos ir fotografijos iš kitų šaltinių. Tai rezultatai gerai optimizuotų interneto svetainių arba turinčių labai aukštą reitingą „Google“ paieškos sistemoje, nes šios interneto svetainės randamos pirmame „Google“ puslapyje.

 

   SEO optimizacija, tai toks procesas kuriuo metu reikia žinoti kaip ištikrųjų veikia paieškos varikliai, kokios populiariausios paieškos užklausos, ko labiausiai ieško vartotojai, kokius raktinius žodžius ar terminus veda į užklausos langelį ir kas būtent Jums padės rasti tikslinę auditoriją bei atvesti dvigubai daugiau lankytojų į savo interneto svetainę.

 

 Kai atliekamas svetainės optimizavimas paieškos sistemoms, dažnai tenka atlikti tokius veiksmus kaip svetainės turinio redagavimas, HTML kodo taisymas, programinio kodo taisymas pagal paieškos variklių reikalavimus. Pašalinus šias kliūtis, paieškos sistemos optimizuojamą svetainę suras dar lengviau, ko pasekoje bus pasiekta dar aukštesnė poziciją paieškos rezultatuose.

 Norint pasiekti dar geresnių rezultatų, naudojamos atgalinės nuorodos iš aukšto reitingo portalų, didinamas jų kiekis, kuriama daugiau vidinių nuorodų optimizuojamoje svetainėje.

 

Interneto svetainių optimizavimas - tai tik viena iš mūsų teikiamų paslaugų. Todėl mes galime pasiūlyti optimizuoti jau esamą Jūsų interneto svetainę sukuriant interneto marketingo planą, SEO optimizacijos strategiją bei atlikti visus reikiamus turinio ir programinio kodo taisymus, kad būtų pasiekti maksimalūs rezultatai. Tačiau efektyviausias interneto svetainės optimizavimas yra tada, kai optimizuojama svetainė yra kuriama "nuo nulio". Tokiu atveju SEO planas ir strategija paruošiama dar svetainės kūrimo etape, numatomi SEO sprendimai svetainės dizaine ir programiniame kode. Paruošiamas meniu medis, numatomos kur bus H1 žymės turinyje, nuotraukos ar produktų išdėstymas, jei tai yra optimizuojamų internetinių parduotuvių kūrimas.

 Svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas atliekamas taip, kad galutinis variantas būtų draugiškas paieškos sistemoms ir reikalautų kuo mažiau išorinio optimizavimo paieškos sistemoms. 

 

Atliekame seo optimizaciją pagal 5 populiariausius Jūsų rinkos raktinius žodžius. 

 

Pagrindiniai SEO optimizacijos etapai:

 

  • Konkurentų analizė
  • Svetainės struktūros analizė
  • Straipsnių rašymas ir talpinimas aukšto reitingo portalose.
  • Atgalinių nuorodų generavimas, papildomų svetainių kūrimas, kuriose bus talpinama informacija apie Jūsų įmonės veiklą.

 

 SEO optimizacijos kaina yra individualios kiekvienam projektui. Priklausomai nuo raktažodžio konkurencingumo, dabartinės svetainės būsenos paieškos sistemoje, svetainės struktūros ir raktažodžių kiekio, seo optimizacijos kaina gali kisti.

 

 Jei turite klausimų ar norite gauti nemokamą konsultaciją, maloniai laukiame Jūsų laiškų ar skambučių. Optimizuokimės jau dabar! 

 

 

 

Susisiekite dabar!


Užsisakyti SEO