SEO paslaugos

Seo paslaugos interneto svetainėms, elektroninėms parduotuvėms.

 


 

 SEO paslaugos
SEO paslaugos - neišvengiamas procesas norint padidinti pardavimus ir tapti savo rinkos lyderiais!

 

Atliekame SEO optimizaciją svetainėms ir elektroninėms parduotuvėms kurios bus randamos paieškos sistemose top 10 pozicijose.

 

Kas iš to, jei Jūs turite įspudingiausią interneto svetainę, bet jos niekas nemato ir nelanko? Būtent tam reikalingos seo paslaugos bei seo optimizacija.

 

Norite padidinti savo pardavimus 40 procentų? Susisiekite, mes žinome kaip.

 

Susisiekite dabar!

 

Dauguma žmonių ar įmonių klausia kam reikalingos SEO (Search Engine Optimization) paslaugos? Kam mokėti už orą gana nemažus pinigus ir negauti jokio apčiuopiamo rezultato? Atsakymas labai paprastas, o rezultatas už sumokėtą sumą grįžta su kaupu.

 

Ką Jūs darote kai ieškote norimos prekės, paslaugų tiekėjo ar tiesiog norite užsisakyti maisto į namus ar biurą?
95 procentai lankytojų į naršyklės adreso laukelį vedą www.google.lt ir ieško reikiamų paslaugų ar prekių ir tik vienas iš dešimties peržiūri antrą paieškos rezultatų puslapį.
Jūs įvedate užklausą arba pasirenkate paties paieškos variklio siūlomą variantą. Iš karto gaunate reikiamą informaciją, taip atsirinkdami iš pirmųjų dešimt pateiktų rezultatų kas Jums tinka, o kas ne. Tik labai retai pasižiūrite į antrą paieškos rezultatų puslapį. Lygiai taip pat elgiasi ir dauguma kitų vartotojų.

 

 

 

 

 

 

 

Tam, kad atsidurti pirmame paieškos puslapyje tarp pirmųjų paieškos rezultatų reikalingos SEO paslaugos. Juk ir Jūs teikdami savo paslaugas ar parduodami savo produktą norėtumėte, kad būsimas klientas įvedęs tam tikrą užklausą rastų būtent Jūsų svetainę su būtent ta informaciją, kurios ieško. Pasitelkę į pagalbą SEO paslaugas, Jūs turėsite pilnai optimizuotą svetainę iš “vidaus” ir iš “išorės”.

 


 

 

Paieškos varikliai veikia pagal kelis pagrindinius principus:

 • svetainės turinys - turinyje pasikartojantys raktažodžiai
 • meta duomenys - title žymė, svetainės aprašymas, svetainės raktažodžiai
 • vidinės nuorodos svetainėje - iš vieno puslapio į kitą
 • išorinis SEO - išorinės nuorodos į Jūsų svetainę, kituose portaluose kalbama apie Jūsų teikiamas paslaugas ar produktus su nuorodomis į Jūsų svetainę.

Tai yra tik pagrindiniai kriterijai, pagal kuriuos paieškos varikliai
vertina ar rodyti šią svetainę pirmame puslapyje tarp paieškos rezultatų.

 

Būtina nepamiršti, kad turinys turi būti rašomas ne paieškos varikliams, o lankytojams, svarbu, kad svetainės skaitytojams būtų lengva skaityti ir greitai surasti reikiamą informaciją.

 


 

Mūsų praktika ir klientų atsiliepimai rodo, kad po SEO paslaugų, optimizuotų interneto svetainių lankomumas padidėja apie 80%.
Kad būtų lengviau įsivaizduoti pokytį, grafiškai tai atrodo taip →

Iš tų 80% naujų lankytojų, apie 40% siunčia užklausą, skambina, užsisako, nuperka. Tai reiškia, kad galite padidinti savo pardavimus beveik dvigubai, jei teisingai bendrausite su atėjusiais klientais ir turėsite tinkamą pasiūlą. Klientas pats ateis pas Jus, belieka tik parduoti. O kad klientas ateitų, pasirūpiname mes.

Teikdami SEO paslaugas mes:

 • sutvarkome esamos svetainės programinį kodą, kad interneto svetainė taptų “draugiška” paieškos varikliams.
 • sutvarkome meta duomenis ir visas kitas žymes (title, h1 ir pan.)
 • sutaisome vidines nuorodas
 • patariame kaip geriau parašyti tinkamą turinį
 • sukuriame daug išorinių SEO kanalų, kuriuose yra kalbama apie  Jūsų svetainę
 • rašome straipsnius apie Jūsų veiklą ir interneto svetainę (dažniausiai apie 30 straipsnių)
 • sugeneruojame daug naudingų atgalinių nuorodų į optimizuojamą interneto svetainę

Trumpai tariant, atliekame pilną vidinį ir išorinį SEO optimi- zavimą su ilgalaikiu išliekamu rezultatu.

 

seo paslaugos

SEO rezultatas jaučiamas tą pačią minutę, kaip tik optimizuojama svetainė yra randama pirmame paieškos rezultatų puslapyje. Padaugėja laiškų, skambučių, įvairių užklausų. Tai galėtų patvirtinti bet kuris mūsų klientas jau pasirinkęs mūsų teikiamas SEO paslaugas. Pajutę tokį pokytį, daugumą klientų užsisako papildomas SEO paslaugas su papildomais raktiniais žodžiais, nes pardavimų padidėjimas yra akivaizdus.

 


 

 

seo


  ← Reikia nepamiršti, kad kuo aukštesnėje pozicijoje esate, tuo labiau susiaurėja konkurentų ratas. Pavyzdžiui Google paieškos rezultatuose esate Top 10 pozicijoje, tai atitinkamai turite tik 9 konkurentus, nes į antrą paieškos rezultatų puslapį žiūri tik vienas iš dešimties klientų.

Jei norite sužinoti daugiau apie SEO optimizavimą, sulaukti patarimų kaip patekti į pirmas pozicijas Google paieškos sistemoje, nesivaržydami skambinkite mums 8 647 90 180 bei rašykite laiškus el. paštu info@webtechnologijos.lt.

Galbūt dar neturite interneto svetainės? Mes galime ją sukurti - pasirinkite svetainių kūrimas, kad sužinotumėte daugiau.   
 

 

47 90 180

Užsisakyti SEO