Svetainių kūrimas

Profesionalus svetainių kūrimas, išskirtinis, individualus interneto svetainių dizainas.

 

Svetainių kūrimas

 

Svetainių kūrimo tikslas - pasiekti naujos interneto svetainės lankytoją ir sukelti pasitikėjimą įmonės teikiamomis paslaugomis.

 

Naujos interneto svetainės kūrimą pradedame tik maksimaliai išsiaiškinę visus Jūsų poreikius.

Jūs, o ne kas kitas, geriausiai pažįstate savo verslą ir savo klientą. 
Taigi mūsų pagrindinė užduotis - kuo efektyviau perteikti šią tikslinę informaciją būtent jam.
Kaip visa tai padaryti? Čia ir prasideda mūsų darbas!

 

 

Mums svetainių kūrimas tai aistra, hobis ir gyvenimo būdas. Kiekvieną kartą kurdami internetinę svetainę išrandame ir sukuriame naujus dalykus pvz. panaudojame naują technologiją ar randame geresnį informacijos pateikimo būdą. 

Tik Jūsų dėka, laužome standartus ir norime, kad Jūs būtumėte išskirtiniais lyderiais savo rinkoje.

 

 

 

 

Kaip Jums pasirinkti interneto svetainių kūrėjus?

Lietuvoje yra gausybė interneto svetainių kūrėjų. Labai dažnai kyla klausimas - kaip man pasirinkti tinkamą interneto svetainių kūrėją?

Užduokite kūrėjams klausimus pagal žemiau aprašytas temas. Taip sutaupysite savo brangų laiką pasirinkdami Jums tinkamiausią variantą.
 
 
 

Svetainių kūrimas naudojant "Flash" technologiją

 
“Flash” technologijos animacijos svetainėje arba visa svetainė sukurta su “Flash” atrodo labai gražiai, gyvai bei spalvingai. Deja, paieškos sistemos, tokios kaip „Google“
ar „Yahoo“ tokių svetainių visiškai “nemato”. Tai ne tik dėl to, kad tokia interneto svetainė ilgai kraunasi ir paieškos variklių robotai nesulaukia jų užsikrovimo, dėl ko jas palieka nesuindeksuotas (nors tai jau yra gera priežastis nenaudoti „Flash“), o ir dėl to, kad paieškos robotai negali nuskaityti tokių svetainių turinio, nemato objektų judėjimo ir viso to grožio, esančio „Flash“ paremtoje svetainėje. Paieškos varikliai skaito tekstą - būtent tai jie indeksuoja savo kataloguose ir atvaizduoja, kai Jūs įvedate užklausą į paieškos laukelį, pvz. “svetainiu kurimas”. Interneto (web) technologijos yra stipriai pažengusios, tad tą patį funkcionalumą ir vaizdą galima pateikti nenaudojant "flash".
Taigi, jei gausite pasiūlymą susikurti interneto svetainę, paremtą „Flash“ technologija, tokiems kūrėjams patariame pasakyti, ačiū ir iki smiley
 

 

Ar mano interneto svetainės programinis kodas bus optimizuotas paieškos sistemoms?

 
Statistika rodo, kad interneto svetainių lankytojai vidutiniškai laukia tik apie 4 sekundes, kol kraunasi svetainės pirmasis puslapis, ir tik apie 20 sekundžių, kol bus užkrauta visa interneto svetainė.
Jei tai užtruks nors sekundę ilgiau, jūsų svetainės lankytojas tikriausiai nuspaus mygtuką “Grįžti” ir paliks jūsų svetainę. Greičiausiai ilgam.
 

 

Pasiekiamumas ir naudingumas svetainės lankytojui

 
Dauguma tyrimų rodo, kad svetainių lankytojai neskaito svetainių turinio. Jie jį tiesiog greitai “permeta” akimis ir ieško tik sau aktualios informacijos. Profesionalūs interneto svetainių kūrėjai tai žino ir svetainių dizainą piešia taip, kad lankytojų akys kryptų būtent ten, kur reikia. Svarbiausia informacija pateikiama taip, kad svetainės lankytojas net nesuprastų, kodėl ją skaito. Kuriama interneto svetainė tampa “draugiška” jos lankytojui - pabrėžiamos ir išskiriamos pagrindinės svetainės detalės, sukuriama interaktyvi svetainės navigacija ir dar daug kitų funkcijų, kurios palengvina informacijos pasiekiamumą interneto svetainėje.
Taip pat yra kuriamos svetainių versijos neįgaliesiems - tam naudojamos technologijos ir atliekami tyrimai, kurie seka žmogaus akies judesius ir pagal tai pateikiama prioritetinė informacija.
Svetainė turi būti lengvai naršoma ne tik interneto naršyklėje, tačiau ir išmaniuosiuose telefonuose bei plančetiniuose kompiuteriuose.
 

 

Interneto svetainių optimizavimas – SEO

 
Nepaisant interneto svetainių randamumo paieškos sistemų rezultatuose, kurį paminėjome aukščiau kalbėdami apie „Flash“ technologiją, patyrę interneto svetainių kūrėjai reikiamus raktažodžius turi įtraukti jau piešdami interneto svetainės dizainą. Profesionalūs svetainių kūrėjai žino, kad geras raktažodžų pateikimas svetainėje yra ypatingai svarbus jūsų svetainės
randamumui paieškos sistemose.
Įsitikinkite, kad interneto svetainių kūrėjai žino kas yra vidinis ir išorinis SEO optimizavimas, ar sugeba numatyti kur turi būti H1 antraštės, kad būtų galimybė turinio valdymo sistemos pagalba optimizuoti svetainę patiems, ar žino, kas yra meta žymės, kurių dėka būtų galima dėti žymes ant nuotraukų straipsniuose ir dar daug kitos informacijos
 

 

Interneto naršyklių suderinamumas

 
Tikriausiai visi žinome pagrindines interneto naršykles kaip “Internet Explorer”, “Firefox”, “Chrome”, “Safari” ir kt. Pagal „www.w3schools.com“ pateiktas šių metų statistikas populiariausia naršyklė yra “Google Chrome”, nuo kurios šiek tiek atsilieka “Firefox”, tačiau yra be galo daug kitų vartotojų kurie naudoja kitokias naršykles.
Kiekviena naršyklė skirtingai dekoduoja žymėjimo kalbas HTML, XHTML ar CSS.
Blogas naršyklių suderinamumas interneto svetainę atvaizduos skirtingai. Tiksliau ne tiek skirtingai, kiek netvarkingai. Vienoje naršyklėje matysite gražų vaizdą, o kitoje - nesuderintą, išdarkytą interneto svetainės dizainą. Tad būtinai įsitikinkite, ar Jūsų interneto svetainė bus suderinta su visomis interneto naršyklėmis.

 

 

Pagrindiniai svetainių kūrimo etapai:

 

*Sukuriame individualų svetainės dizainą.

Dizainą pradedame kurti tik išsiaiškinę kliento individualius poreikius.

Nenaudojame šablonų – visų svetainių dizainą piešiame „nuo nulio" asmeniškai kiekvienam.

Pasiūlome geriausią informacijos pateikimo būdą, priklausomai nuo jos kiekio ir pobūdžio.

 

*Įdiegiame individualią turinio valdymo sistemą.

Svetainės administravimo dalyje niekada nebus Jums nereikalingų funkcijų, apsunkinančių svetainės valdymą. Atlikus svetainės kūrimą, visą svetainės administravimą galėsite atlikti patys, nepasitelkiant į pagalbą programuotojų, nemokant jokių papildomų mokesčių.

 

*Suprogramuojame nuotraukų, atliktų darbų galeriją.

Naudodami nuotraukų galerijos modulį, galėsite pateikti savo atliktus darbus bei nuotraukų galeriją.

 

*Pateiksime kontaktų užklausos formą.

Interaktyvus žemėlapis ir užklausos forma interneto svetainėje Jūsų klientams padės susisieks greičiau ir patogiau.

 

*Interneto svetainėje galėsite kurti neribotą tekstinių puslapių skaičių, aktyvuoti ir/ar paslėpti pasenusią informaciją, kurti ir šalinti tekstinius puslapius, bei meniu punktus.

 

*Tekstinio redaktoriaus pagalba lengvai talpinsite ir redaguosite interneto svetainės turinį.

 

*SEO įrankių pagalba kiekvienam puslapiui priskirsite meta ir title žymes.

 

 

 

Populiariausios užklausos: svetainių kūrimas. interneto svetainių kūrimas.