Elektroninių parduotuvių kūrimas

   

 


 

 Elektroninių parduotuvių kūrimas

 


  Sveikiname - Jūs jau galvojate apie tai, kaip pradėti verslą internete. Ta proga mes Jums turime puikių naujienų.

  Ar žinote, kad kiekvienais metais vis daugiau žmonių apsiperka internete ir kasmet vis daugiau ten išleidžia pinigų? O internetinės prekybos verslas tampa vis populiaresnis? Apie tai byloja sukurtų elektroninių parduotuvių gausa.

 

elektroniniu parduotuviu kurimas

Elektroninių parduotuvių kūrimas ir vystymas vykdomas kas dieną. Kas savaitę veiklą pradeda nauja internetinė parduotuvė. Elektronines parduotuves kuriasi visi - mokytojai, išėję į pensiją, kuriasi elektronines parduotuves, batų ir rūbų pardavėjai taip pat naudojasi elektroninių parduotuvių kūrimo paslaugomis, didelės ir turtingos kompanijos vykdo prekybą internete. Netgi tie, kurie nežino, kuo užsiimti, kuriasi įvairaus asortimento elektronines parduotuves.

 

O kodėl gi ne? Investicija į verslą ne tokia ir didelė, be to, galime dirbti iš namų ir atrasti naują aukso gyslą! Visiškai paprasta, ar ne?

internetiniu parduotuviu kurimas

  Tačiau tikroji tiesa visiškai kitokia. Pradėti verslą internete nėra taip paprasta ir neužtenka vien tik elektroninės parduotuvės kūrimo. Juk jei tai būtų taip nesudėtinga, sėkmingą elektroninę parduotuvę ir verslą internete galėtų turėti kiekvienas. 

  Pradėkime nuo to, kad Jūs čia esate todėl, nes ieškote geriausio kokybės ir kainos santykio. Kadangi šiais laikais visi dirba "kokybiškai", tai tikriausiai Jus domina tik kaina. Šiandien ir rytoj Jūs gausite begales komercinių pasiūlymų iš kitų įmonių, kurios užsiima elektroninių parduotuvių kūrimu. Ir labai nustebsite, kad viena kompanija tas pačias paslaugas siūlo už ~1200 Lt, o kiti už ~12000 Lt ir daugiau. Nepatikėsite, - mes taip pat nustebome.

 

kodėl skiriasi kaina? Klausimas: kaip tokio pat produkto kaina gali skirtis 10 kartų?

 

Atsakymas labai paprastas. Vienos įmonės naudoja elektroninių parduotuvių dizaino šablonus ir riboto funkcionalumo turinio valdymos sistemas, kitos įmonės kainas nustato “už savo vardą”.

 

Tačiau dauguma elektroninių parduotuvių kūrėjų tiesiog Jumis nesirūpina, jiems nėra svarbu, ko konkrečiai Jums reikia. Daugelis el. parduotuvių kūrėjų neapgalvoja, ko reikia Jūsų verslui, kad jis klestėtų. Tad labai dažnai būna taip, jog Jūs gaunate tiesiog šabloninį pasiūlymą susikurti internetinę parduotuvę, kurį gauna ir visi kiti. Todėl galiausiai Jūs neturėsite jokio išskirtinumo iš šimto kitų el. komercijos projektų ir Jūsų elektroninė parduotuvė bus tokia, kaip mokytojo, išėjusio į pensiją arba batų pardavėjo, kuris prekiauja internete, kad užsidirbtų pragyvenimui, o ne vystytų tikrą verslą, nešantį didelius pinigus.

 

UAB “Web Technologijos” internetinės komercijos ekspertų komanda su Jumis dirbs kaip su savo partneriais, patars, kokie sprendimai veikia ir padeda parduoti internetinėje erdvėje, bei pasiūlys tikrą kainą už konkrečius sprendimus.  

 

Nesuklyskite! Kaip galvojate, kuri elektroninė parduotuvė atrodo patikimiau, saugiau bei parduoda daugiau: internetinė parduotuvė kuri sukurta naudojant megėjiškas turinio valdymo sistemas su ribotu funkcionalumu panaudojant šabloninį internetinės parduotuvės dizainą, kuris nesuteikia jokio išskirtinumo ir atrodo taip kaip ir dauguma kitų internetinių parduotuvių, ar elektroninė parduotuvė kuri buvo sukurta pagal konkrečius reikalavimus, atsižvelgiant į užsakovo veiklą, panaudojant interaktyvius sprendimus kurie yra orientuoti į klientą ir padeda jam lengviau bei greičiau apsipirkti, suteikia saugumo jausmą bei siūlo kokybiškas prekes ir greitą pristatymą?

 


 

  • Elektroninių parduotuvių kūrimas - tai projektas, kuris privalo būti kuo paprasčiau pateiktas vartotojui. Elektroninės parduotuvės dizainui reikalingas interaktyvumas, kad lankytojai galėtų lengvai ir greitai rasti ir nusipirkti reikiamus produktus jiems patogiu būdu.

 

  •   Internetinių parduotuvių administravimui mes Jums pasiūlysime profesionalią verslo valdymo sistemą "Oxid eSales" kuri bus tinkama tiek namų vartotojams vykdantiems smulkųjį verslą, tiek įmonėms užsiimančioms didmenine prekyba.

 


 

  Dėl elektroninių parduotuvių kūrimo nemokamų konsultacijų galite kreiptis telefonu - 8 647 90 180

 

 

Susisiekite dabar!


Užsisakyti el. parduotuvę